Yüksek secim kurulu secmen listerini öğrenmek istiyosanız asağıdaki resme tıklamanız yeterli olcaktır…..

Payla

11 Responses to “www.ysk.gov.tr Secim kurulu Secmen Listeleri”

 1. Ben nereye oy kullanacağımı bilmiyorum

 2. BU SİTEYİ HAZIRLAYANLARA ÜLKEM ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.KİM NEREYE OY KULLANACAĞI AÇIKÇA KOLAYLIKLA BULUNABİLMEKTEDİR.BU SİSTEM BİR BAKIMA YERLEŞİM YERİ ADRESİ OLARAKTA İŞE YARAMAKTADIR.ARTIK BUNDAN SONRA KİMSE İKİ YERDE YAZILMA YAPAMAYACAKTIR.HAYIRLI OLSUN.

 3. ÖNÜMÜZDEKİ MART AYI SONUNDA YAPILACAK OLAN MAHALLİ SEÇİMLER YURDUMUZ İÇİN HAYIRLI OLSUN.KİŞSEL DEĞİL,TOPLUMSAL ÇIKARLARIMIZI DÜŞÜNENLER KAZANIR İNŞALLAH.KİMSE KİMSEYİ KIRMASIN,HERKES YAPABİLEÇEĞİNİ ANLATSIN,UYGULANAMAYACAK VAATLAR ASLA YAPILMASIN.YANİ HERKES DÜRÜSTÇE PROĞRAMINI ANLATSIN.HALK KANDIRILMASIN.EMEKLİ MALİYECİ-AKKÖŞE YAZARI-HALENDE HATAY İLİ KIRIKHAN İLÇESİ 408 EVLER MAHALLESİ MUHTARI HACI AHMET ÜSTÜNBAŞ. TÜM HALKIMA SAYGILAR SUNUYORUM.TEMİZ ÇEVRE,TEMİZ TOPLUM VE SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN ELELE DİYORUM.

 4. BUGÜN SECMEN LİSTELERİ SAAT 17.00 DE ASKIDAN İNDİRİLECEKTİR.YİRMİBEŞ GÜNDÜR ASKIDA BULUNAN LİSTELER ÜZERİNDE GEREKLİ KONTROLLAR YAPILMIŞ OLMALIDIR.HER SECMENİN MUTLAKA İKAMETGAHININ OLDUĞU YERDE LİSTELERE KAYITLI OLMASI GEREKMEKTEDİR.YAPILACAK SEÇİMLERDE OY KULLANMAK VATANDAŞLIK GÖREVİDİR.MÜHİM OLAN OYUMUZU ETKİ ALRINA KALMADAN EN UYGUN GÖRDÜĞÜMÜZ KİŞİ VEYA PARTİYE VERMELİYİZ.HATIR İÇİN OY VERİLMEZ.HİZMET VERECEK EN İYİ HANGİSİ İSE ONA OY VERMELİYİZ.ÜLKE BİZİM ÜLKEMİZ,İNSANLAR BİZİ İNSANLARIMIZ.İYİ GÖREV YAPANLARI SEÇERSEK İYİ İDARE EDİLİRİZ.YAPILAN İYİ ÇALIŞMALARI HEP TAKDİR ETMELİYİZ.KÖTÜ ÇALIŞMALARIDA İLGİLİLERE BİLDİRMELİYİZ.NEMELAZIMCI ASLA OLMAMALIYIZ.

 5. yahu secmen listelerinde adımız ilk listede cıktı şuan yok ne yapmalaıyızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  bi zahmet yönlendirin

 6. yardımcı olacağınız için sizlere teşekkür ederim. Benim ve eşimin oyu Trabzonda ama Erzurumda yaşıyoruz internet üzerinden oy kullanabilirmiyiz ve nasıl olur.

 7. bız denedık olmuyor ıstedıgımızblgılere bu sıteden ulasamıyoruz yardım cı olunmasını rıcaedıyorummm

 8. bilgileri neden ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz teşekkürleerr

 9. oy kullanma yerimi ögrenemedim.acıkca yazarmısnız.eve kagıtta gelmedi.

 10. BEN öncelikle melek aleynanın sesini ve bernanın sesini çok beyeniyorum gerçi hepsininde sesi güzel ama onlar oraya bir güzellik katıyor ben de onların sayesinde oraya gelmek isteyimi getirdiler bunun için lütfen benide oraya çağırın sizi seviyorum

 11. bu nedir yaa açık açık yazsanıza kardeşim

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.