Konut Edindirme Yardımı (KEY) hesapları Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hazırlanan internet adresinden takip edilebilecek. Hazırlık aşamasında olan siteye 8.5 milyon kişiye ait bilgi girilecek.

Hak sahipleri KEY hesaplarıyla ilgili bilgileri, ödemelerin başladığı gün siteden öğrenebilecek. Vatandaşlık numarası yada SSK numarası ile siteye girenler KEY alacağı olup olmadığını görecek.

Not: Arkadaşlar,
bügün çok fazla kişi key ödemelerini sorguladığı için SORGULAMA SAYFASI çok zor açılıyor. Bir kaç kere denemek gerekebilir veya gece saatlerinde denemenizde sonuç alabilirsiniz.

Tags: , , , , , , , , ,

Payla

11 Responses to “T.C Kimlik No İle Key Sorgulama - Key Sorgulama - http://www.keyodemeleri.com - www.keyodemeleri.com”

 1. ya ne olur şu key paramı verin.almadım çaresizim borcum var lütfen internette yazıyorum çıkmıyo

 2. Alpdoğan mutlutürk
  Kasım 15th, 2009 at 20:27

  1988yılından beri çalışıyorum ama keyhesabım cıkmıyor bu nasıl birolay acaba bana yardıncı olacak biri varmı?

 3. 1667*1997 yılları arası edebiyat öğretmeni olarak çalıştım. Hizmet cetvelim elimde onunla müracaat etsem sonuç alabilirmiyim. Saygılar….

 4. MUNİB KAVVASOĞLU
  Mart 22nd, 2010 at 08:17

  kKEY ÖDEMESİ ALMADIM 1977/1990 YILLARINSA CATONİ DENİZ İŞLERİNDE ÇALIŞTIM
  KEY ALMAYA HAKKIM VARMI

 5. 1993-1996 YILLARI ARASI KEY PARASI BENDENDE KESİLDİ. 48 TL PARAM BİRİKMİŞ. O PARALAR BİZDEN KESİLMESEDE BİZ BİRİKTİRSEYDİK 100 KATI OLURDU. HAKKIMI YİYEN SA…. YESİN……………………!

 6. 1991 4 ekim göreve başladım arkadaşlarım 460 tl aldılar ben 47 tl aldım aynı iş yerinde maaş alıyorum malesef 2 yıl maaş almama rağmen çalımıyor güzüküyorum emniyet teşkilatı bunu yapabiliyorsa özelde çalışanlara allah yardım etsin….

 7. yaa bnde paramı almıyorum paramı versinler

 8. deneme

 9. kardeşim bunlar şerefsiz ben yirmi dört yıl kamuda çalıştım sgk baş vurdum hata düseltdik dediler ama vine aynı hiç çalışmayan adam sekiz yüzmilyon alıyor bana babayı veriyor.zeki sayın dedikleri adam benim keyimi anasının amına soksun.ilemi dağamı cıkmamız lazım.bunu yayınlayın artık isyan ediyorum pkkk olsaydım bunu hak etmezdim

 10. sizde hiç allah korkusu yokmu ya insanlar ile kedinin fare ile oynadıgı gibi oynamaya utanmıyormusunuz allacagımız bu üç kuruşu yine ev vergisi bok vergisi yine size yatıracagız be şerefsizler utanın be utanın allahtan tek diledigim tez zamanda çehennem olur gidersiniz

 11. BENİM ADIMA TAHAKKUK ETMİŞ ETİMESGUT BELEDİYE BŞK.HES.İŞLERİ.MDL.

  2010 İÇİN KEY VE TASARRUF TEŞFİK ÖDEMELERİNDEN HİÇ YARARLANMADIM VE

  ÖDEME ALMADIM.MÜRACATIMIN DEGERLENDİRİLMESİNİ ARZ EDERİM.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.