wWw.Ogrenmeyeri.Com

 

 

Amerika’da NBC kanalının 7 yıl boyunca yaz aylarında en çok izlenen programı olan, birçok ödül kazanan, İngiltere, Almanya, Fransa, Kanada, Rusya başta olmak üzere 30′a yakın ülkenin kendi versiyonunu çektiği, 120′nin üzerinde ülkede gösterilen Fear Factor, yakında Star TV’de seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Fear Factor geri dönüyor üstelik artık Extreme!!!

Dayanıklılık ve zekanın gerçek testi “Fear Factor Extreme” çok beğenilen yarışma programı Wipeout’un yapımcısı Endemol Turkey tarafından yine Arjantin’de çekiliyor.

Adrenalin, heyecan ve cesareti bir arada barındıran “Fear Factor Extereme”i güzel yıldız Asuman Krause sunuyor.
Yarışmacılar korkuları ile yüzleşirken bu kez yalnız değiller… Eşleri, nişanlıları ya da sevgilileri ile çift olarak korkulara meydan okuyorlar. Ve bayanlar kendilerinden hiç beklenmeyen performansları sergilerken, eşler de şaşkınlık ve hayranlık içerisinde onları izliyor.
Her biri farklı meslek, kültür ve yaşlardan tam 8 çift 50.000(Ellibin) Türk Lirası için kıyasıya mücadele ediyor.
Çiftler, bazı etaplarda birlikte bazı etaplarda tek başlarına hız, yükseklik, derinlik, denge faktörlerine meydan okurken, öte yandan korkularıyla savaşıyorlar.

Su altındaki kafesten kaçış, yılanlarla dolu varillerin içinde soğukkanlılığını korumak, iri farelerle sıcak temas hali, birbirinden leziz çilekleri sineklerle paylaşmak, 30 metre yükseklikte asılı bir arabadan partnerini kurtarmaya çalışmak…Hepsi ve daha fazlası Fear Factor Extreme’de !
Her bölümde elenen bir çift evinin yolunu tutuyor. Toplam 10 hafta sürecek olan ve birbirinden çılgın ve korkusuz çiftlerin yer aldığı adrenalin yüklü “Fear Factor Extreme” çok yakında Star TV ekranlarında…

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Payla

8 Responses to “FEAR FACTOR EXTREME STAR TV’DE BAŞLIYOR!”

  1. bu yarışmanın hayranıyım orada yarışmayı çok istiyorum

  2. bende bu yarısmanın hayranıyım korkusus urfalıyım kendıme quvenıorum ayrısada oynamaq veya yarısmaya katılmaq ıstıorum ltfennnnnnnn

  3. bence bi sonrakı yarısmacılar kendınden oncekı yarısanları gorunce o yaptı bende yaparım deyıp motıve oluyolar yarısırken dıgerlerınn gozlerı kapanmalı haksızlık oluyo

  4. katılmak istiyorun ama sitenizi bulamıyorum

  5. lütfen yardımcı olun sitenizi bulamıyorum çok katılmak istiyorum

  6. Bu Yarışmaya girmek için illa orayamı gelmek lazım ,çıkmıyor burda kayıt kurek .ben öyle heveslenmiştim tuhhh beeee

  7. Yazıklar olsun oynamıyorumn bee çağırsanız da gelmem artıkk:)) dermişim Alın benideeee:((((((((oz_alp07@hot.com

  8. bu yarışma çok kılas gerçekten yarışmak isterim adrenelin bu işte

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.